Svi najprodavaniji proizvodi
  • Nema na stanju
MASKA 1M SOFT TOUCH CRNA 70401.E1 ALING EXPERIENCE - ALING
  • MASKA 1M SOFT TOUCH CRNA 70401.E1 ALING EXPERIENCE - ALING

MASKA 1M SOFT TOUCH CRNA 70401.E1 ALING EXPERIENCE

ŠIFRA: 54531

Barkod: 8605029109592

54531
680,00 RSD
Sa PDV-om
WEB CENA – Važi isključivo za online kupovinu putem sajta! Ovaj artikal NIJE dostupan u maloprodajnim objektima. Za informacije o dostupnosti i ceni u maloprodaji pozovite 037/3440-857.
Količina
Nema na stanju

help_outlineUpit o proizvodu
MASKA 1M SOFT TOUCH CRNA 70401.E1 ALING EXPERIENCE

MASKA 1M SOFT TOUCH CRNA 70401.E1 ALING EXPERIENCE

 

Poslednje ažuriranje: 25.05.2026. 16:55:45
 

Politika privatnosti

 

Isporuka

  Povraćaj proizvoda

Povraćaj proizvoda definisan je Opštim uslovima poslovanja - Član 10. - Odustanak od ugovora

Opis

Maska 1M

Za pokrivanje sklopa sa jednim modulom širine 22.2mm

Ugradnja na noseću prirubnicu (art.71001 ili art.71101) utiskivanjem

Dimenzije (d, v): 97.6mm x 91.8mm

Boja: crna soft

Detalji
54531
Novo

Detalji

Zemlja porekla
SRBIJA
Proizvodjac
ALING CONEL DOO
Jedinica mere
KOMAD

- Saglasno Zakonu o zaštiti potrošača, potrošač može u roku od 14 dana, od dana zaključenja ugovora na daljinu ili ugovora koji se zaključuje izvan poslovnih prostorija, da bez navođenja razloga jednostrano raskine ugovor.

- Potrošač je dužan da popuni i pošalje obrazac za odustanak od ugovora. Potrošač obrazac može preuzeti u štampanoj verziji ili formular može popuniti online putem forme - Forma obrasca o odustanku od ugovora zaključenog na daljinu.

- Roba koja je predmet povrata mora biti u celovitom pakovanju, sa kompletnom dokumentacijom i originalnim računom.

- Prodavac je dužan da bez odlaganja izvrši povraćaj uplata koje je primio od potrošača, a najkasnije u roku od 14 dana od dana kada je primio obrazac za odustanak.

- Prodavac zadržava pravo da ne vrati celokupan iznos ili da odbije zahtev potrošača ukoliko je proizvodu umanjena vrednost kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan ili ukoliko utvrdi da roba nije u ispravnom stanju, zbog toga što je potrošač robom nepravilno rukovao ili je oštetio.

- Potrošač snosi troškove povrata robe koja je predmet odustanka.

- Povrat sredstava potrošaču će se izvršiti na tekući račun koji je naveden u obrascu.

- Podaci koji su dati u ovom obrascu, služe za evidentiranje izmena u prometu robe i firma Electro Ricambi d.o.o. ih neće upotrebljavati u druge svrhe.

16 drugih proizvoda u istoj kategoriji:
Komentari (0)
Trenutno nema komentara.

Follow us on Facebook